Про нас

Airbaby – це молода та сповнена енергії компанія, яка прагне наповнити світ дітей та дорослих – радісними усмішками, затишком та теплом родинних взаємовідносин. Це для нас головна цінність та пріоритет діяльності.

Компанія AIRbaby – офіційний ексклюзивний дистриб`ютор торгових марок ТАКО, JUNAMA та INVICTUS в Україні, польського виробника дитячих колясок та товарів для дітей. Основний напрямок на якому ми зосереджені останні роки та набули значного експертного досвіду – це робота з широким асортиментом колясок 2 в 1 (3 в 1) для новонароджених. В нашому асортименті також: автокрісла, стільчики для годування, одяг для малюків торгової марки Vertini, аксесуари до колясок, – і все це найвищої якості для наших клієнтів.   

Нашим клієнтам не потрібно турбуватися про якість товару, побудову та підтримку системних взаємовідносин з іноземними постачальниками, формувати зовнішньо-економічну діяльність, займатись побудовою  транспортної логістики та іншими не менш важливими аспектами, все це забезпечує наша компанія.

Ми працюємо з найкращими заводами, які дбають про якість товарів для наших маленьких користувачів. Серед ексклюзивних партнерів, польський завод ТАКО – приклад сімейного бізнесу, у якому досвід та традиції тридцятирічної діяльності сформували бренд, що відомий у 25 країнах світу. Співпраця з такими партнерами дозволяє гарантувати високу якість та іноваційність товарів, які ми реалізовуємо.

Ми працюємо в оптовому та роздрібному форматі уже близько п’яти років. Протягом цього часу нашими партнерами стали близько трох сотень on-line та off-line торгівельних партнерів, дрібних та крупних мережевих магазинів з дитячими товарами по усій території Україні. Ми цінуємо наші взаємини з партнерами, сформований спільний досвід, глибоке відчуття ринку дитячих великогабаритних товарів, і з радістю готові ділитися та розкривати ці можливості для нових компаній.

Наша компанія є постійним учасником найбільшої в Україні виставки BABY EXPO. Ми активно проводимо презентації та івенти для партнерів та майбутніх мам, здійснюємо просування наших брендів соціальних мережах. Ми також починаємо співпрацю з одним із найбільших медіахолдингів Edipresse Ukraine, в магазинах клієнтів оформляємо виділені зони наших брендів, проводимо тренінги для продавців та ін.

 

 Компанія AIR Baby - офіційний дистриб`ютор торгових марок ТАКО та JUNAMA в Україні. Приєднуйтесь до офіційних груп нашої компанії в соціальних мережах. Слідкуйте за новинками, запитуйте та отримуйте консультації фахівців. Підписуйтесь та не пропустіть свій шанс прийняти участь в акціях та конкурсах

Контакти

Телефони для звязку з менеджерами:

+ 380 (67) 801 08 00 Володимир (захід і центр)

+ 380 (67) 138 08 00 Сергій (центр і схід)

Viber:

+ 380 (67) 801 08 00

+ 380 (67) 138 08 00

Графік роботи call-центру:

пн. - пт. 9:00 - 19:00

Air Baby в соц. мережах